Drevené záhradné chatky / domčeky

Kvalita našich záhradných chatiek prekonáva väčšinu konkurenčných chatiek na slovenskom trhu. Sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného materiálu, ktorým je pomaly rastúci severský smrek.

Typizované záhradné chatky a záhradné domčeky

V našej ponuke nájdete záhradné chatky malé i veľké, s terasou i bez terasy, so sedlovou i s pultovou strechou, s hrúbkou steny od 21 do 70 mm. Naše záhradné chatky je v prípade záujmu možné aj zatepliť; zatepľuje sa zvnútra po postavení chatky. Chatky sú dodávané na paletách obalených fóliou. Naše dodávky obsahujú kompletný drevený materiál potrebný na stavbu chatky vrátane drevených podláh do chatky a na terasu, plného debnenia strechy, zasklených okien, spojovacieho materiálu a montážneho návodu (bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov).

S montážou alebo bez montáže

Typizované záhradné chatky dodávame podľa želania zákazníka - buď s montážou alebo bez montáže. Pri montáži chatky je v prípade záujmu zákazníka možná aj dodávka a montáž strešnej krytiny asfaltový šindeľ.

Ak uvažujete o svojpomocnej montáži typizovanej chatky, je to jednoduché – chatku Vám dovezieme a Vy si ju zmontujete podľa dodaného montážneho návodu. Vďaka stavebnicovému systému našich záhradných chatiek a kompletnosti dodávky patrí montáž našich chatiek k tým najjednoduchším stavbám.

Podkladová plocha pod chatku

Pre stavbu chatky je potrebné pripraviť podkladovú plochu. Podkladová plocha by mala byť pevná a rovná a vyvýšená aspoň 10 cm nad okolitým terénom. Najvhodnejšia je armovaná betónová platňa zhotovená na štrkovom lôžku, vhodná je tiež zámková dlažba, u menších chatiek postačí aj plocha vytvorená z betónovej dlažby cca 50x50 cm na štrkovom lôžku.

Široký sortiment typizovaných záhradných chatiek nájdete v katalógu vyššie, pod obrázkami.

Typizované záhradné chatky dodávame a montujeme na celom území Slovenska.

Pre viac informácií o záhradných chatkách alebo v prípade otázok nás prosím kontaktujte.

hore