Drevené záhradné altánky

Ak sa rozhodnete pre stavbu altánku vo Vašej záhrade, pokojne sa obráťte na nás.
Naša spoločnosť dodáva a montuje typizované altánky kvôli ich výhodnej cene. Všetky nami dodávané altánky sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného materiálu, ktorým je najčastejšie smrekové drevo alebo severský smrek.

Tvar a vzhľad altánku

V tejto otázke Vaša voľba závisí len a len na Vás. Pôdorys altánku môže byť štvorcový, obdĺžnikový, šesťuholníkový alebo osemuholníkový. Bočné steny altánku môžu byť buď voľné, alebo môžu mať zábradlie, prípadne plnú výplň.

Drevené altánky

Naše typizované altánky sú dodávané na paletách obalených fóliou. Naše dodávky obsahujú kompletný materiál potrebný na stavbu altánku vrátane plného debnenia strechy, spojovacieho materiálu a montážneho návodu (bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov).

S montážou alebo bez montáže

Typizované altánky dodávame podľa želania zákazníka - buď s montážou alebo bez montáže. Pri montáži altánku je v prípade záujmu zákazníka možná aj dodávka a montáž strešnej krytiny asfaltový šindeľ.

Ak uvažujete o svojpomocnej montáži altánku, táto je u našich typizovaných altánkov možná vďaka ich osvedčenému stavebnicovému systému a kompletnosti dodávky, vrátane montážneho návodu alebo výkresov.


Našu ponuku altánkov nájdete v katalógu vyššie, pod obrázkami.

Typizované altánky dodávame na celom území Slovenska.

Pre viac informácií o drevených altánkoch alebo v prípade otázok nás kontaktujte.

hore